ŞEHRİN İÇİNDEYKEN ŞEHRİN DIŞINDAYMIŞ HİSSİ

Yaklaşık 11.000 m2 alan üzerine kurulu Liva Köşk; göl manzarası eşliğinde, restaurant, cafe, özel davet ve organizasyon alanları, sosyal ve kültürel faaliyet alanları gibi mekanları ile hizmet vermektedir. 5000 m2 açık alanda ve İstanbul’un kolay ulaşımlı lokasyonunda, şıklığı, kaliteli hizmeti ve rüya gibi konseptiyle anılarınızda hep taze kalacak düğün organizasyonlarını sizler için gerçekleştiriyoruz.

İstanbul’un merkezinde olan Ümraniye Beykoz sınırında şehrin dışındaymış hissi yaratan davet mekanlarımızla, klasikleşmiş ve miladını doldurmuş hizmet anlayışının yerine modern, heyecanlı, dinamik ekibiyle bu mutlu gününüzü masal tadında geçirmeniz için ev sahipliği yapmaya hazırız.

Yeni bir hayata adım atacağınız, düşlerinizi süsleyen bu özel günde LİVA KÖŞK ailesi olarak sizinle bulunmaktan mutluluk duyacağız.

Kalite ve Gıda Güvenliği Politikamız

Amacımız;

Personelimiz ve tedarikçilerimizle işbirliği ve uyum içinde çalışarak;  Değer vererek ve Değer katarak ; ürün ve hizmetlerimizde farklılığımız, kalitemiz  ve verdiğimiz güvenle müşteri memnuniyetini en üst düzeyde  sağlayarak , sektörde tercih edilen bir marka olmak, Kalite ile ilgili tüm çalışmaları desteklemek,   Yenilikleri takip ederek,  Sürekli İyileştirme faaliyetleri ile geliştirmek

Müşteri Memuniyeti;

Sağlıklı ve lezzetli ürünler üreterek zamanında , güler yüzlü hizmetle işimize duyduğumuz saygıyı misafirlerimizin mutluluğuna ve gülümsemesine çevirmek ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmak , Müşteri istek ve  beklentilerini anlamak ve eksiksiz zamanında  karşılamak temel ilkemizdir.

Personelimizin Memnuniyeti;

Personelimizi  memnun ederek  çalışma koşulları ve şartlarını iyileştirerek mutlu ve huzurlu bir ortam yaratmak Personelimizin  gelişimine katkıda bulunarak  karşılıklı özveri, çalışma   ve eğitimlerle ekip ruhuna sahip, gelişime açık,  üreten, kaliteye , müşteri memnuniyetine değer veren ve değer katan personel sağlamak.

Tedarikçilerimizin memnuniyeti;

Tedarikçilerimizin kalite bilincine ve kalite zincirine tam katılımlarını sağlayarak , işbirliği içinde  çalışarak  ve gelişmelerine katkıda bulunarak karşılıklı memnuniyeti sağlamak.

Gıda Güvenliği;

Hijyenik koşullara uygun olarak üretimin tüm aşamalarında müşterilerinin Gıda Güvenliğini garanti altına alacak önlem ve kontrollerin sağlandığı  İnsan sağlığını tehlikeye sokmayacak  yasal olarak gıda güvenliği şartlarına uygun üretim yaparak  ürünlerin üretilmesini ve müşteriye sunulmasını sağlamaktır